REDSTONE 1000 R2 DL premium (T3b)
Kód: 645/SLA 645/CRI 645/SUN Zvolte variantuDetailní popis produktu
Benda Redstone 1000 R2 je špičková čtyřkolka navržená pro náročné jezdce, která kombinuje výkon, spolehlivost a moderní technologie. Poháněna V-twin motorem o objemu 1000 ccm s výkonem 102 koní a točivým momentem 92 Nm nabízí dynamickou a plynulou jízdu. Odolná konstrukce z chrom-molybdenové oceli a kovaného hliníku zajišťuje vyšší tuhost a sníženou hmotnost, zatímco inteligentní elektronický plyn a třírežimový posilovač řízení (DPS) přinášejí přesné ovládání a pohodlí. Optimalizovaný systém chlazení a avantgardní LED světlomety zvyšují účinnost a bezpečnost. Tato čtyřkolka je ideálním spojením moderní technologie a robustního výkonu pro každodenní práci i zábavu v terénu.
Varianta: s EPS/ bez EPS

S výkonem 102 koní, který je v této třídě na špičce, a motorem V-twin vyvinutým samostatně společností BENDA, bude vaše jízda plynulá a bez vibrací, zajišťující tak maximální pohodlí. Inteligentní elektronický plyn nabízí přesnější ovládání, rychlejší odezvu a vyšší efektivitu spotřeby paliva. Zažijte působivý točivý moment při nízkých rychlostech, ať už jedete za prací nebo pro zábavu.
Široké využití vysokopevnostní chrom-molybdenové oceli a kovaného hliníku zvyšuje nosnost stroje o 20 %. Lepší tuhost a nižší hmotnost výrazně zlepšují bezpečnost a ovladatelnost stroje.
Efektivní správa tepla a systém sání vzduchu a vedení chlazení zajišťují ideální ventilaci a proudění vzduchu v motorovém prostoru. To prodlužuje životnost motoru a zlepšuje celkový výkon stroje.
Dynamický posilovač řízení (DPS) nabízí tři režimy (komfortní, standardní, sportovní), které inteligentně přizpůsobují asistenci řízení. To snižuje únavu z řízení a umožňuje snadné zvládání všech terénních podmínek. Zvolte požadovaný režim a vydejte se na cestu!
Středově umístěná řadicí páka se odklání od tradičního průmyslového designu, což vozidlu dodává čistší a robustnější vzhled. Zároveň poskytuje více prostoru pro nohy a hladkou ergonomickou plochu vpředu.
Okamžitě nastartujte motor a užijte si silný, pulsující zvuk díky automobilové elektrické startovací technologii na jedno stisknutí tlačítka.
Automobilová úroveň avantgardních maticových LED světel, která nejen skvěle vypadají, ale také dokonale osvětlují cestu před vámi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENDA |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| objem motoru: | 1000 cm3 |
| výkon motoru: | 102 koní |
| maximální točivý moment: | 92 Nm/6500 ot. |
| pohon: | Volitelný pohon 2WD / 4WD s uzávěrkou diferenciálu |
| typ motoru: | 4-taktní V-Twin, SOHC |
| palivový systém: | EFI |
| chladící systém: | Kapalina |
| převodovka: | L/H/N/R/P, Automatická převodovka CVT |
| pneumatiky přední/zadní: | 26 x 9 x 14/26 x 11 x 14 |
| brzdy: | Dvojité kotoučové brzdy 220 mm |
| přední odpružení: | Dvojité A-rameno se stabilizátorem, zdvih 230 mm, Nastavitelný plynový tlumič |
| zadní odpružení: | Nastavitelný plynový tlumič, Nezávislé torzní vlečené rameno, zdvih 250 mm |
| kola přední/zadní: | Hliníková slitina |
| rozměry (D x Š x V): | 2365x1250x1500 mm |
| suchá hmotnost: | 440 kg |
| palivová nádrž: | 30 l |
| světla výška: | 315 mm |
| výška sedadla: | 950 mm |
| rozvor: | 1500 mm |
| tažná kapacita: | 792 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
