REDSTONE 1000 R2 MUD (T3b)
Kód: 648Detailní popis produktu

S výkonem 102 koní, který je v této třídě na špičce, a motorem V-twin vyvinutým samostatně společností BENDA, bude vaše jízda plynulá a bez vibrací, zajišťující tak maximální pohodlí. Inteligentní elektronický plyn nabízí přesnější ovládání, rychlejší odezvu a vyšší efektivitu spotřeby paliva. Zažijte působivý točivý moment při nízkých rychlostech, ať už jedete za prací nebo pro zábavu.
Široké využití vysokopevnostní chrom-molybdenové oceli a kovaného hliníku zvyšuje nosnost stroje o 20 %. Lepší tuhost a nižší hmotnost výrazně zlepšují bezpečnost a ovladatelnost stroje.
Vysoko umístěný ventilátor chladiče, vstupy a výstupy CVT a sání vzduchového filtru výrazně zvyšují hloubku brodění, což zajišťuje, že chladicí systém motoru zůstává neovlivněn blátem.
Dynamický posilovač řízení (DPS) nabízí tři režimy (komfortní, standardní, sportovní), které inteligentně přizpůsobují asistenci řízení. To snižuje únavu z řízení a umožňuje snadné zvládání všech terénních podmínek. Zvolte požadovaný režim a vydejte se na cestu!
Středově umístěná řadicí páka se odklání od tradičního průmyslového designu, což vozidlu dodává čistší a robustnější vzhled. Zároveň poskytuje více prostoru pro nohy a hladkou ergonomickou plochu vpředu.
Světlá výška 390 mm a 30palcové pneumatiky speciálně navržené pro jízdu v bahně umožňují neomezený pohyb v obtížných podmínkách, čímž zvyšují bezpečnost i zábavu během off-roadových dobrodružství.
Automobilová úroveň avantgardních maticových LED světel, která nejen skvěle vypadají, ale také dokonale osvětlují cestu před vámi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENDA |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| objem motoru: | 1000 cm3 |
| výkon motoru: | 102 koní |
| maximální točivý moment: | 92 Nm/6500 ot. |
| pohon: | Volitelný pohon 2WD / 4WD s uzávěrkou diferenciálu |
| typ motoru: | 4-taktní V-Twin, SOHC |
| palivový systém: | EFI |
| chladící systém: | Kapalina |
| převodovka: | L/H/N/R/P, Automatická převodovka CVT |
| pneumatiky přední/zadní: | 30 x 9 x 14/30 x 11 x 14 |
| brzdy: | Dvojité kotoučové brzdy 220 mm |
| přední odpružení: | Dvojité A-rameno se stabilizátorem, zdvih 230 mm, Nastavitelný plynový tlumič |
| zadní odpružení: | Nastavitelný plynový tlumič, Nezávislé torzní vlečené rameno, zdvih 250 mm |
| kola přední/zadní: | Hliníková slitina, 14"/Hliníková slitina, 14" |
| rozměry (D x Š x V): | 2365x1250x1560mm mm |
| suchá hmotnost: | 465 kg |
| palivová nádrž: | 30 l |
| světla výška: | 315 mm |
| výška sedadla: | 950 mm |
| rozvor: | 1500 mm |
| tažná kapacita: | 792 kg |
| barva: | béžová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
