Redstone 550 DL Premium
Kód: 636Detailní popis produktu
Hledáš spolehlivý stroj pro každodenní práci i zábavu? Tento model nabízí 14" hliníkové ráfky, LCD displej, 25" pneumatiky Wanda a naviják s ocelovým lanem o síle 2500 lb. O pohodlí se starají olejové tlumiče, LED světla a mechanická parkovací brzda. Čtyřkolka je vybavena elektronickým plynem, startováním klíčem a motorovou brzdou. Ideální volba pro ty, kdo chtějí solidní výkon s prémiovou výbavou.
- EPS
- 14" hliníkové ráfky + Beadlock
- LCD displej
- 25" pneumatiky
- Naviják s nylonovým lanem 3500 lb
- Tažná koule
- Cvtech
- Ocelový nosič + plastový nosič
- Přední nárazník
- Chránič řídítek
- Plyno-kapalinové tlumiče
- LED světla
- Startování kartou
- Elektronický plyn
- Mechanická parkovací brzda
- Motorová brzda
Přehledné a ergonomické pracoviště řidičeVelký přehledný LCD displej, kryty rukojetí i řídítek pro vyšší ochranu, středová řadicí páka a uzamykatelné řazení převodovky zajišťují komfortní a bezpečné ovládání.
Na fotografii je zachycena nadstandardní výbava vyšších verzí – bezklíčové startování. Vlevo se nachází 12V zásuvka, vpravo USB port.
Detailní pohled na přístrojovou desku modeluDominantní LCD displej zobrazuje všechny důležité informace přehledně a s výbornou čitelností i na přímém slunci.
Vpravo od displeje je umístěn volič výkonové mapy motoru – jezdec si tak může snadno přizpůsobit odezvu motoru podle terénu nebo stylu jízdy.
Promyšlené detaily a funkční designPerfektně integrovaný naviják nijak nenarušuje celkový vzhled čtyřkolky a je vždy připraven k použití. Mřížku chladiče lze snadno demontovat bez potřeby nářadí – ideální pro rychlé čištění v terénu. Celkový vzhled doplňují moderní LED světlomety s výrazným designem a výbornou svítivostí.
Špičkový výkon ve střední tříděMotor V-twin vyvinutý společností Benda dosahuje výkonu 48 koní, což ho řadí mezi špičku ve své třídě.
Užijte si pohodlnou jízdu bez nepříjemných vibrací.
Použití inteligentní elektronické škrticí klapky zajišťuje přesnější ovládání, rychlejší reakce a úspornější provoz.
Výrazný točivý moment při nízkých otáčkách – ideální jak pro práci, tak pro zábavu. Spolehlivý parťák, na kterého se můžete vždy spolehnout.
Konstrukce pístního kroužku s nízkým napětím výrazně snižuje tření a spotřebu paliva.
Motor se silným „srdcem“, který vás nikdy nezklame.
Vysoká odolnost a nízká hmotnost konstrukceRozsáhlé využití vysoce pevné chrom-molybdenové oceli a kovaného hliníku zvyšuje nosnost o 20 %.
Lepší tuhost a nižší hmotnost výrazně zlepšují bezpečnost a ovladatelnost stroje.
AVANTGARDNÍ OSVĚTLENÍAutomobilová avantgardní LED světla s maticovou technologií nejen skvěle vypadají, ale také dokonale osvětlují cestu před vámi.
EFEKTIVNÍ ŘEŠENÍ chlazeníSystém nasávání vzduchu a chlazení zajišťuje ideální ventilaci a proudění vzduchu v motorovém prostoru, čímž prodlužují životnost motoru a zlepšuje celkový výkon motoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENDA |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| objem motoru: | 500 cm3 |
| výkon: | 48 HP |
| maximální točivý moment: | 46 Nm/5500 ot. |
| pohon: | Volitelný pohon 2WD/4WD s uzávěrkou diferenciálu |
| typ motoru: | SOHC, 4-taktní V-Twin |
| palivový systém: | EFI |
| chladící systém: | Kapalina |
| převodovka: | Automatická převodovka CVT, L/H/N/R/P |
| pneumatiky přední/zadní: | 25 × 8 × 14 in/25 × 10 × 14 in |
| brzdy: | Duální kotoučové brzdy 220 mm |
| přední odpružení: | Dvojité A-rameno se stabilizátorem, zdvih 230 mm, Nastavitelný olejový tlumič |
| zadní odpružení: | Nezávislé torzní vlečené rameno, zdvih 250 mm, Nastavitelný olejový tlumič |
| kola přední/zadní: | Hliníková slitina, 14"/Hliníková slitina, 14" |
| rozměry (D x Š x V): | 2165x1245x1260 mm |
| rozvor: | 1300 mm |
| suchá hmotnost: | 1300 mm |
| palivová nádrž: | 30 l |
| světla výška: | 305 mm |
| výška sedadla: | 950 mm |
| tažná kapacita: | 697 (T3b), 210 (L7e) kg |
| barva: | desert yellow |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
