Redstone 550 R2 ET standard
Kód: 639/DES 639/FUR 639/POL 639/SHA Zvolte variantuDetailní popis produktu
Hledáš spolehlivý stroj pro každodenní práci i zábavu? Tento model nabízí 12" hliníkové ráfky, LCD displej, 25" pneumatiky a naviják s ocelovým lanem o síle 2500 lb. O pohodlí se starají olejové tlumiče, LED světla a mechanická parkovací brzda. Čtyřkolka je vybavena elektronickým plynem, startováním klíčem a motorovou brzdou. Ideální volba pro ty, kdo chtějí solidní výkon bez zbytečných přídavků.

- EPS
- bez stabilizátoru
- 12" hliníkové ráfky
- LCD displej
- 25" pneumatiky Wanda
- Naviják s ocelovým lanem 2500 lb
- Tažná koule
- Cvtech
- Ocelový nosič + plastový nosič
- Přední nárazník
- Chránič řídítek
- Olejové tlumiče
- LED světla
- Startování klíčem
- Elektronický plyn
- Mechanická parkovací brzda
- Motorová brzda

Velký přehledný LCD displej, kryty rukojetí i řídítek pro vyšší ochranu, středová řadicí páka a uzamykatelné řazení převodovky zajišťují komfortní a bezpečné ovládání.
Na fotografii je zachycena nadstandardní výbava vyšších verzí – bezklíčové startování. Vlevo se nachází 12V zásuvka, vpravo USB port.
Dominantní LCD displej zobrazuje všechny důležité informace přehledně a s výbornou čitelností i na přímém slunci.
Vpravo od displeje je umístěn volič výkonové mapy motoru – jezdec si tak může snadno přizpůsobit odezvu motoru podle terénu nebo stylu jízdy.
Perfektně integrovaný naviják nijak nenarušuje celkový vzhled čtyřkolky a je vždy připraven k použití. Mřížku chladiče lze snadno demontovat bez potřeby nářadí – ideální pro rychlé čištění v terénu. Celkový vzhled doplňují moderní LED světlomety s výrazným designem a výbornou svítivostí.
Motor V-twin vyvinutý společností Benda dosahuje výkonu 48 koní, což ho řadí mezi špičku ve své třídě.
Užijte si pohodlnou jízdu bez nepříjemných vibrací.
Použití inteligentní elektronické škrticí klapky zajišťuje přesnější ovládání, rychlejší reakce a úspornější provoz.
Výrazný točivý moment při nízkých otáčkách – ideální jak pro práci, tak pro zábavu. Spolehlivý parťák, na kterého se můžete vždy spolehnout.
Konstrukce pístního kroužku s nízkým napětím výrazně snižuje tření a spotřebu paliva.
Motor se silným „srdcem“, který vás nikdy nezklame.
Rozsáhlé využití vysoce pevné chrom-molybdenové oceli a kovaného hliníku zvyšuje nosnost o 20 %.
Lepší tuhost a nižší hmotnost výrazně zlepšují bezpečnost a ovladatelnost stroje.
Automobilová avantgardní LED světla s maticovou technologií nejen skvěle vypadají, ale také dokonale osvětlují cestu před vámi.
Systém nasávání vzduchu a chlazení zajišťuje ideální ventilaci a proudění vzduchu v motorovém prostoru, čímž prodlužují životnost motoru a zlepšuje celkový výkon motoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENDA |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| objem motoru: | 500 cm3 |
| výkon motoru: | 48 HP |
| maximální točivý moment: | 46 Nm/5500 ot. |
| pohon: | Volitelný pohon 2WD/4WD s uzávěrkou diferenciálu |
| typ motoru: | SOHC, 4-taktní V-Twin |
| palivový systém: | EFI |
| chladící systém: | Kapalina |
| převodovka: | Automatická převodovka CVT, L/H/N/R/P |
| pneumatiky přední/zadní: | 25 × 8 × 12 in/25 × 10 × 12 in |
| brzdy: | Duální kotoučové brzdy 220 mm |
| přední odpružení: | Dvojité A-rameno se stabilizátorem, zdvih 230 mm, Nastavitelný olejový tlumič |
| zadní odpružení: | Nezávislé torzní vlečené rameno, zdvih 250 mm, Nastavitelný olejový tlumič |
| kola přední/zadní: | Hliníková slitina, 12"/Hliníková slitina, 12" |
| rozměry (D x Š x V): | 2365x1245x1450 mm |
| rozvor: | 1500 mm |
| suchá hmotnost: | 425 kg |
| palivová nádrž: | 30 l |
| světla výška: | 305 mm |
| výška sedadla: | 950 mm |
| tažná kapacita: | 697 (T3b), 210 (L7e) kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
