Segway SUPER VILLAIN SX20T Hybrid
Kód: 167/BLADetailní popis produktu

Elegantní design a ostře tvarovaná příď vyzařují rychlost a dynamiku.

Podmanivá atmosféra v kabině
High-tech komfort díky zkosenému volantu s pádly řazení a podmanivému ambientnímu osvětlení. Atraktivní barevné kontrasty posouvají celkový dojem z interiéru na vyšší úroveň.

Výkon díky turbomotoru
Čtyřválcový motor 2.0T GDI s automatickou převodovkou, to je turbodmychadlem přeplňovaný adrenalin, vyladěné vstřikování paliva, 235 koní a naprosto mimořádný točivý moment. Výsledkem je obrovský zátah už od nízkých otáček i vysoký špičkový výkon atakující maximálku 150 km/h.

Automatická převodovka
Zcela plynulý přenos výkonu díky šestistupňové automatické převodovce se samoučením a adaptivními inteligentními ovládacími prvky.

Špičkové odpružení
Závodní podvozek se špičkovými plně nastavitelnými tlumiči K-MAN 2.0/3.0, včetně High a Low tlumení komprese, zajišťuje mimořádné terénní schopnosti i jedinečné pohodlí při rychlé jízdě.

Masivní rám pro extrémní podmínky
Vysokou bezpečnost posádky zajišťuje extrémně pevný rám z vysoce pevné chrom-molybdenové oceli. Maximalizuje pevnost v krutu a odolnost proti deformaci kabiny i střechy.

Tři jízdní režimy
Jízdní režimy Normal, Racing a Climbing vám umožní vychutnat si plynulou dynamickou jízdu s tím správným množstvím výkonu, který chcete mít v dané situaci k dispozici.
Řazení s pádly pod volantem
Pro maximální kontrolu, sportovní pocit a jedinečné potěšení z jízdy. Pádla zároveň umožňují jezdci více se soustředit na jízdu.
Sportovní sedačky
Vybavené šestibodovými bezpečnostními pásy jsou nastavitelné anatomické sedačky navržené tak, aby poskytovaly maximální bezpečnost a pohodlí.

Smart Moving APP
Mobilní aplikace Segway Powersports umožňuje stroj na dálku aktivovat a vypnout. Díky aplikaci můžete také využívat nejrůznější funkce, které vám zpříjemní jízdu s vaším Super Villainem:
- Funkce AirLock
- Individuální nastavení
- Automatické nouzové volání
- Neustálé spojení s přáteli
- Informace o jízdě v reálném čase
- Nastavení EPS
SMART COMMANDING SYSTEM
Inteligentní řídicí systém prohlubuje zážitek z jízdy. Na 14" displeji si zobrazte informace o vozidle, navigujte, streamujte svoji oblíbenou hudbu, nastavte účinek posilovače. To vše máte pod kontrolou pouhým dotykem prstu díky centrálnímu dotykovému displeji.
Komplexní kontrolní a ovládací centrum vylepší každý okamžik vaší jízdy.

VÝBAVA
|
Elektrický naviják 4500 lbs, elektrický variabilní posilovač řízení, nastavitelný volant, anatomicky tvarovaná sedadla s hlavovými opěrkami, šestibodové bezpečnostní pásy, Full-LED osvětlení, plně digitální přístrojová deska (TFT), přední a zadní ochranný rám, pevné boční dveře, pevná střecha, odolná zadní korba, 15" hliníkové disky se systémem Beadlock, plně nastavitelné pérování s progresivně vinutými pružinami, mobilní aplikace Smart Commanding System (SCS), Smart Moving APP (SMA) + Smart Touch Screen (STC) na 10,4" dotykovém displeji.
Fotografie a vyobrazení stroje nemusí odpovídat skutečnému provedení pro český trh. Dovozce si vyhrazuje právo na změnu specifikací. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtyřkolky SSV |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| benzínový motor: | řadový čtyřválec 2.0T-GDi s turbodmychadlem, 235 k (170 kW) |
| elektromotor: | 70 kW |
| max. kombinovaný výkon: | 330 k (spalovací i elektrický motor současně) |
| baterie: | lithiová baterie LFP s kapacitou 7,9 kWh |
| maximální rychlost: | až 150 km/h |
| zrychlení 0-100km/h: | 3,9 s |
| jízdní režimy: | Normal / Racing / Climbing |
| palivový systém: | elektronické vstřikování paliva (EFI) |
| chlazení: | kapalinou |
| pohon: | 2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný |
| převodovka: | automatická sedmistupňová, řazení pádly pod volantem |
| přední diferenciál: | uzamykatelný, elektricky ovládaná uzávěrka |
| počet míst: | 2 |
| posilovač řízení: | elektrický, s variabilním účinkem |
| zavěšení přední: | nezávislé, dvojitá A-ramena se stabilizátorem, zdvih 510 mm |
| zavěšení zadní: | víceprvkový, Multi-Link, s vlečenými rameny a stabilizátorem, zdvih 530 mm |
| odpružení: | plně nastavitelné tlumiče K-man 2.5 / 3.0 s oddělenými nádobkami |
| brzdy: | 4x hydraulické, kotoučové |
| kola: | 15" hliníkové disky se systémem Beadlock |
| pneumatiky: | 32 x 10 - R15, vpředu i vzadu |
| celkové rozměry: | Celková délka: 3 570 mm, Celková šířka: 1 930 mm, Celková výška: 1 820 mm, Světlá výška: 370 mm |
| rozvor: | 2 650 mm |
| nosnost korby: | 136 kg |
| pohotovostní hmotnost: | 1 450 kg |
| nádrž: | 45 l |
| výbava: | Elektrický naviják 4500 lbs, variabilní elektrický posilovač řízení, výškově nastavitelný volant, anatomické sedačky s hlavovými opěrkami, šestibodové bezpečnostní pásy, Full-LED osvětlení, plně digitální přístrojová deska (TFT), přední a zadní ochranný rám, pevné boční dveře, pevná střecha, odolná zadní korba, 15" hliníkové disky se systémem Beadlock, plně nastavitelné pérování s progresivně vinutými pružinami, mobilní aplikace Smart Commanding System (SCS), Smart Moving APP (SMA) + Smart Touch Screen (STC) na 10,4" dotykovém displeji. |
| homologace: | Off-road |
| řidičské oprávění: | skupina B, B1 (osobní automobil) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
